Jurist - Colector

Invest Credit
Город: Кишинев
Образование: Любое
Опыт работы: Любой
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Compania Invest Credit SRL este în căutarea unui jurist dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul departamentului riscuri. Candidatul ideal va fi responsabil de colectarea creanțelor restante și de gestionarea relațiilor cu debitorii.
Responsabilități:

Efectuarea convorbirilor telefonice cu debitorii, persoanele garante, persoane de contact - in scopul rambursarii restantelor aflate in faza pre-judiciara si judiciara;
Negocierea planurilor de plată și soluționarea disputelor;
Monitorizarea și actualizarea promisiunilor de plata efectuate si raportarea si introducerea în timp real a datelor în software-ul companiei;
Furnizarea de rapoarte periodice privind activitatea de colectare a creanțelor;
Efectuarea vizitelor la clienti pentru a monitoriza si recupera creantele restante.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul colectării creanțelor sau într-un rol similar;
Abilități excelente de comunicare și negociere;
Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona eficient timpul;
Orientare către rezultate și atenție la detalii;
Cunoștințe solide de operare pe calculator și de utilizare a aplicațiilor de birou.

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei;
Mediu de lucru dinamic și colaborativ.

Dacă sunteți interesat de această poziție și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră actualizat la adresa de email cristina.volohov@invest-credit.md.

Compania Invest Credit SRL este un angajator care promovează diversitatea și oferă șanse egale tuturor candidaților calificați. Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre! E-mail: cristina.volohov@invest-credit.md
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть