Colector Creanțe

Sebo Credit SRL
Город: Кишинев
Образование: Университет, институт
Опыт работы: От 1 года
Зарплата: Не указана
График: Полный рабочий день
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Принимаем и людей с инвалидностью
Готовы трудоустроить беженцев
Responsabilități

Contactarea debitorilor prin intermediul telefonului;
Negocierea opțiunilor de achitare a creanțelor cu debitorii;
Planificarea acțiunilor pentru recuperarea plăților restante;
Monitorizarea regulată a debitorilor;
Lucrul cu baze de date și actualizarea acesteia în permanență;
Suportul clienților, gestionarea reclamațiilor;
Exercitarea altor atribuții aferente.

Cerințe

Studii Superioare și medii (studenți în ultimul an de licență);
Experiența în aceeași poziție – 1 an (se consideră un avantaj);
Cunoștințe de lucru cu MS Word, MS, Excel, MS Outlook;
Cunoașterea standardelor și principiilor de deservire a clienților;
Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat.

Aptitudini

Simț înalt al responsabilității;
Abilități înalte de comunicare persuasivă și negociere;
Abilități interpersonale;
Managementul timpului;
Orientarea spre rezultat;
Abilități de lucru sub presiune.

De ce Sebo?

Salariu motivant;
Angajare oficială;
Grafic full time/Grafic flexibil;
Oficiu în centrul orașului;
Posibilitatea de creștere în cariera profesională;
Extra bonusuri.

Așteptăm CV-ul tău la adresa: hr@sebo.md cu mențiunea ”Colector Creanțe”.
Condițiile privind prelucrarea datelor cu caracter personal sunt stabilite în Politica de confidențialitate a datelor cu caracter personal în procesul de recrutare, publicată pe pagina https://www.sebo.md/pagina/cariera.
Телефон:
060500045
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть