Specialist în leasing

Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe față de candidat:
· Studii superioare, de preferat in domeniul economic sau financiar;
· Minim 6 luni de experiența pe o poziție similara sau companie de creditare/leasing;
· Capacitatea de a lucra in echipa;
· Cunoaşterea limbilor româna şi rusă;
· Punctualitate, rezistenta la stres;
· Abilităţi de comunicare şi convingere;
· Abilitati analitice si de rezolvare a problemelor;
· Cunoaşterea calculatorului la nivelul utilizatorului experimentat, aplicatiile MS Office, 1C;

Responsabilități:
· Promovarea produselor de leasing;
· Crearea ofertelor personalizate;
· Perfectarea pachetului de documente aferente contractelor de leasing;
· Monitoring contracte active;
· Acordarea de asistență și consultanță clienților;

Condiții de muncă:
· Pachet social în conformitate cu legislația RM;
· Salariu fix;
· Grafic de munca: 5 zile/săptămână, 8 ore/zi (sâmbătă și duminica·zile de odihnă);

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV·ul pe adresa: office@sff.md
Persoana de contact:
Nicoleta
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide