Manager de vânzări (full time, remote)

Dalex Troodon SRL №14210005, 2 octombrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 6000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: Remote
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
Suntem în căutarea unui Manager de Vânzări care să fie motivat și dornic să învețe lucruri noi și să se dezvolte împreună cu noi. Experiența nu este necesară, dar apreciem foarte mult dorința de a învăța și capacitatea de a gândi critic.

Responsabilități:
-Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări.
-Identificarea și abordarea clienților potențiali.
-Gestionarea și menținerea relațiilor cu clienții existenți.
-Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de creștere.
-Pregătirea rapoartelor de vânzări și analizarea performanțelor.

Cerințe:
-Gândire critică și capacitatea de a lua decizii informate.
-Dorință de a învăța și de a se dezvolta profesional.
-Abilități excelente de comunicare și negociere.
-Capacitatea de a lucra independent și în echipă.
-Disponibilitate pentru un program full time, remote.

Beneficii:
-Posibilitatea de a lucra remote, de oriunde.
-Oportunități de dezvoltare profesională și training-uri.
-Mediu de lucru dinamic și inovator.
-Salariu competitiv și bonusuri de performanță.
-Șansa de a face parte dintr-o echipă pasionată și dedicată.

Mult succes!
Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te rugăm să trimiți CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa noastră de e-mail.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a duce brandul nostru la următorul nivel!
Telefon:
+373 799 10 802
Persoana de contact:
Alexandru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide