Expert în Creditare Edineț (de la 12 000 MDL)

IuteCredit
Oraș: Edineț
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Experții în Creditare vor asigura cea mai bună desfășurare a activității de Front Office în domeniul creditării clienților persoane fizice, atât pentru creditarea propriu-zisă, cât și pentru operațiuni și sarcini similare.

Candidatul ideal:

Are experiența în domeniul creditării, care este un mare avantaj;
Deține țehnici de comunicare și negociere în domeniul vânzări;
Nu-i lipsește abilitatea de a convinge și de a intra ușor în contact cu clientul;
Este orientat către client (înțelege și satisface nevoile clienților);
Este vorbitor fluent de limba română, cunoaște limbii rusă și engleză (avantaj);

Responsabilități principale:

Preluarea cererilor de creditare de la clienți atât prin telefon cât și în Front Office;
Analiza cererilor de creditare și luarea deciziilor necesare;
Verificarea documentelor prezentate de clienți și executarea operațiunilor aferente de înregistrare date clienți, conform procedurilor interne ale companiei;
Prezentarea informației clienților - despre produsele și serviciile financiare oferite de companie;
Procesarea și îndeplinirea cât mai eficientă a sarcinilor primite.

Noi oferim:

Posibilitatea de a te dezvolta personal și profesional alături de cei mai buni specialiști;
Un grafic de muncă full time - 40 ore pe săptămână;
Pachet social + asigurare medicală + tichete de masă + traininguri.
Dacă dorești să susții succesului nostru atunci APLICĂ ACUM,
trimite CV-ul tău la adresa de email: hire@iutecredit.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide