Expert Credite

Aventus Finance Moldova
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Ești gata să dai start unei noi provocări de a crește pe plan profesional și dorești să îți dezvolți abilitățile într-o companie internațională, atunci funcția de expert credite este pentru ține!!!
Cerințe față de candidat:

Studii în domeniul economic;
Experiență anterioară în analiză dosarelor de credite ale persoanelor fizice (bănci, organizații de creditare nebancare) de cel puțîn 1 an, va constitui un avantaj;
Abilități de comunicare și analiză;
Spirit de echipa, organizat și grad înalt de responsabilitate;
Cunoașterea limbilor Română, Rusă;
Cunoașterea - MS Office (MS Word, MS Excel etc.).

Responsabilități:

Analiză cererilor de împrumut și luarea deciziilor aferente;
Oferire de suport și consiliere clienților potențiali și existenți în vederea obținerii creditelor;
Gestionarea portofoliului de împrumuturi ale clienților existenți.

Noi oferim:

Salariu motivant, format din salariu fix + bonusuri bazate pe performanțe individuale;
Angajare oficială din prima zi;
Oficiu amplasat în sectorul centrul or. Chișinău;
Grafic de lucru full-time;
Training-uri de profil;
O echipă tînără și plină de ambiție.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail hr@credit7.md indicând în subiect poziția Expert Credite.
Doar candidații selectați vor fi contactați. E-mail:
hr@credit7.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide