Contabil-Revizor

Nivali Prod SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea postului/sarcini:

Coordonează şi execută periodic inventarul stocurilor de marfă în magazine;
Monitorizează contabilizarea diferențelor de inventar: luarea la evidență a plusurilor, casarea bunurilor uzate și deteriorate, facturarea lipsurilor persoanelor vinovate, etc.;
Verfifică, constată și monitorizează casarea mărfurilor și bunurilor înaintate;
Verifică și monitorizează modificarea prețurilor de vânzare, resortarea marfurilor si contabilizarea diferențelor aferente modificării acestora;
Actualizarea permanentă a cunoștințelor;
Alte operațiuni și sarcini.

Cerințe față de candidat:

Studii superioare de profil economic finisate, la specialitatea: contabilitate, finanțe și altele relevante, studiile de masterat vor constitui avantaj;
Cunoștințe solide al softului specializat de evidență contabilă:1C;
Experiență în domeni cel puțin 1 an;
Cunoașterea pachetului MS Office, Excel în mod obligatoriu la nivel avansat;
Acuratețe, responsabilitate, perseverență, capacitate de planificare și îndeplinire în termenii stabiliți.

Noi vă oferim:

Program de lucru: Luni-Vineri de la 8:30-18:00;
Loc de muncă: Mun. Chișinău, str. Uzinelor 27;
Angajare și condiții sociale conform prevederilor legislative relevante;
Posibilitate de promovare în carieră;
Mediu de lucru plăcut și ambiant într-o echipă tânără;
Nivelul salarizării adecvat cerințelor postului.

Persoanele care corespund cerințelor prezentei oferte, sunt rugate să expedieze CV-ul însoțit cu o scrisoare de intenție pe adresa de e-mail: hr@nivalli.md cu mențiunea ”Contabil-revizor“ sau să ne contactați la nr. de telefon: 068686498. E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498
Telefon:
068686498
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide