Consultant-vânzător amanet BLAGO or. Orhei

Blago
Oraș: Orhei
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Esti in cautarea unui loc de munca stabil si cu posibilitati reale de dezvoltare profesionala? Hai alaturi de noi!
De ce BLAGO?! Pentru ca suntem o companie moderna, in plina dezvoltare, cu multi colegi tineri, veseli si intotdeauna preocupati de dezvoltarea profesionala.

Pentru a te alatura echipei BLAGO, ai nevoie de:

cunostințe medii de operare PC și utilizare a internetului
seriozitate, bune abilități de comunicare și relaționare
bună capacitate de organizare, proactivitate.

Descrierea jobului. Sarcini:

Evaluare si verificarea bunurilor gajate (aur, argint, tehnica digitală)
Vânzarea de servicii și bunuri ale companiei
Efectuarea tuturor operațiilor cu numerar (încasări, plăți), întocmirea documentației specifice
Oferirea de suport clienților, prezentarea produselor și a promoțiilor

Beneficii:

Lucru într-o companie internațională cu reprezentanțe în Moldova, Ucraina, România, Polonia.
Condiții de muncă de calitate și salarii competitive.
BLAGO este o companie în care îți poți realiza ambițiile cu posibilitatea de creștere a carierei.
Echipa este prietenoasă și implicată.
Datorită unui program convenabil, există timp pentru viața personală și recreere.
Tichete de masă pe lângă salariu.
Pentru angajații BLAGO există reduceri la serviciile și produsele companiei.
Sistem transparent de motivare.
Plata la timp a salariului (garantată, fără întârziere).

Fă un efort și transmite CV-ul la adresa hr@blago.md sau completezi ancheta https://cariera.blago.md și ai primul pas garantat spre angajare.
Dar dacă încă ai dubii, apelează-ne la nr de telefon 061128387. E-mail: hr@blago.md
Telefon: 061128387
Telefon:
061128387
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide